Wedstrijdseizoen acrogym succesvol van start

geplaatst in: acrogym, wedstrijden | 0

Zaterdag 13 januari was de eerste acrowedstrijd van het seizoen. De DE-lijn startte het seizoen.

Er zijn deze dag mooie resultaten behaald.

SV Donkerbroek reisde af met 7 teams naar Surhuisterveen, waarvan 3 teams met een gouden medaille terugkeerden.

De eerste 2 gouden medailles zijn binnengehaald door Kuna Vlasma en Marleen van de Wolfshaar (E-jeugd). D-jeugd trio Merinthe Buurlage, Marissa Nijssen en Wietske Nicolaij behaalden de andere gouden medaille.

Marith Terpstra en Rixt Schippers (E-junior) net geen podiumplek, maar ondanks een klein foutje nog een mooie 4e plaats weten te bemachtigen. E-instap trio Dewy Jonas, Ilse d’Hont en Eva Koopmans lieten een mooie oefening zien en zijn 6de geworden.

In de middag werd de laatste gouden medaille binnengehaald door Romy Sluijmer, Kristel Klooster en Lobke Klos (E-jeugd).

Voor Yente Flameling en Yinthe Smeijer (D-jeugd) was er helaas net geen prijs, ook zij werden 4e. Chanel Veldhuizen en Anniek Verzijden (E-instap) lieten een goede oefening zien met een mooie 7e plaats als resultaat.

Het was een goede eerste wedstrijddag met mooie resultaten.

Trots op alle teams en op naar de volgende plaatsingswedstrijd!