Valentijn Acro Cup 2016

geplaatst in: acrogym | 0

Afgelopen weekend op 5 en 6 maart 2016 werd in sporthal De Boekhorst in Oosterwolde voor de achtste keer de Valentijn Acro Cup gehouden, georganiseerd door SV Donkerbroek. Dit jaar iets later op de kalender dan op of rond Valentijndag.Dit toernooi is een uniek evenement in gymsportland, dat acroteams uit alle niveau’s de kans biedt op een internationale wedstrijd. De inschrijving was dan ook direct vol en zelfs clubs uit het buitenland moest een ‘nee’ verkocht worden wegens de lange wachtlijst. De wedstrijd heeft een unieke formule in retro stijl, jurymeisjes zijn geschikter dan een ultramodern scoresysteem, de juryleden komen in speciale dresscode. Er is een prijsvraag met als hoofdprijs een ritje in een heuse limo. Op zaterdag is er een Fun Competition – waar ook het bestuur van SV Donkerbroek zelf aan meedeed-, op zondag was er de acropaaltjescompetitie ‘Master of the Canes’: een unieke battle, waarvan SV Donkerbroek nu het patent voor Nederland op het concept heeft. Vele mooie oefeningen gezien op zowel zaterdag als zondag. Een geslaagd evenement, waar we met trots op terugkijken en dankbaar voor alle vrijwilligers, sporters, trainers, jury, die dit weekend in touw waren! 

Mede mogelijk gemaakt door de sponsoren: Provincie Fryslàn, Huurploeg, Univé, Frisian Egg,  A.Couperus Couplaza, VRTBO, Coop compact Boonstra, Gerries Taartenwereld, Landbouwschoolfonds en ook middenstand Donkerbroek, Drachten en Oosterwolde.