Nederlands Kampioen Acro D/E lijn 

geplaatst in: acrogym | 0

Vier zenuwachtige kinderen, vijf ouders, een broer, een zus, een vriendin en een vriendin van de moeder, drie coaches, een acrohal,een jury en een hoop gezelligheid! Ingrediënten voor een ochtendje Nederlandse kampioenschappen acro. Het damesduo Indra de Vries en Kuna Vlasman deden mee in de categorie E-junioren. Zij stonden lang eerste, maar werden op het laatst toch nog ingehaald door drie teams. Net niet op het podium! Een vierde plaats voor deze meiden! Superknappe prestatie.

Twee blokken later mochten twee heren de vloer betreden. Marten-Lin Visser en Ties Oosterhof. Zij kwamen uit bij de E-senioren duo’s. Mooiste oefening van het hele seizoen. Trainster en ouders hopen op een zesentwintiger….maar de jury werkte niet mee en gaf beide mannen een puntentotaal van 25.050, wel mooi Nederlands kampioen!!

Wederom een vruchtbaar weekend voor de acro van Donkerbroek!! Complimenten voor de sporters en de trainers!!

Op naar Ahoy Rotterdam voor de hogere categorieën op 25 juni!