Medailles voor SV Donkerbroek bij eerste wedstrijd

geplaatst in: acrogym | 0

Het acroseizoen is begonnen! Op zaterdag 28 januari jl. kwam de D/E-lijn van SV Donkerbroek
in actie in sportcentrum Drachten.

Voor hen was dit de eerste plaatsingswedstrijd. Negen teams deden deze dag mee. Twee trio’s E-instap, één duo E-instap, één duo E-plus, één trio E-junior, twee duo’s D-junior en twee trio’s D-junior. Voor sommige sporters was dit de eerste keer en was het toch wel wat spannend. Alle meiden draaiden een mooie oefening.

Vandaag mochten voor drie teams medailles mee naar huis. Bij de E-instap behaalden Veerle Daling, Chanel Veldhuizen en Eva Koopmans de bronzen medaille. Riann Horrel en Charlotte Suurd behaalden eveneens brons bij de D-junioren. Een prachtige gouden medaille was er voor D-junioren trio Wietske Nicolaij, Esmée Koster en Xante Anbergen.

11 en 12 februari zijn de volgende plaatsingswedstrijden voor deze lijn, maar eerst komt de C-lijn zaterdag 4 februari in actie.

 

Uitslag plaatsingswedstrijd 2 28 januari

Bewaren