Medailles tijdens het Nederlands Kampioenschap 

geplaatst in: acrogym | 0

Dit weekend stond voor de geplaatste acroteams van SV Donkerbroek in het teken van het NK. Drie duo’s reisden af naar Rotterdam, waar het Fanastic Gymnastic 2017 plaatsvond. 

Zaterdag was het de beurt aan Nina van Roon en Elin Bergsma in de finale van de B-lijn. Zij draaiden zowel een prachtige balans- als tempo-oefening! Dit leverde het duo met 48.170 punten een zilveren medaille op!  
De zondag was voor de A-pupillenteams. Anna Koster en Robin Hooijenga (combiteam met AcroAcademy) lieten een schitterende oefening zien. 

Even later was de beurt aan Tess Offringa en Wietske de Klein. Zij draaiden ook een fantastische oefening. Beide teams met een medaille naar huis. Tess Offringa en Wietske de Klein namen het zilver mee (25.300 pt) en goud voor Anna Koster en Robin Hooijenga (25.650 pt), de Nederlands kampioenen! 

Een fantastische afsluiting voor deze teams van SV Donkerbroek.