Halve finale NK acrogym C-lijn

geplaatst in: acrogym | 0

Op zaterdag 23 april mochten Elin Bergsma en Nina van Roon zich presenteren tijdens de halve finale in de Stilohal. De wekkers gingen al vroeg; make-up op en met het haar strak in de knot richting Zwolle. 
Hun eerste oefening, die ze moesten laten zien, was balans. Een prachtige strakke oefening en deze werd dan ook beloond met 26.100 punten. In de top lagen de punten dicht bij elkaar, wat het tot het laatste moment erg spannend maakte. 

Het plezier en dat ze genoten bij beide oefeningen, was duidelijk af te lezen van hun gezichten. Hun laatste oefening was tempo, wat tevens prachtig was om naar te kijken. Deze oefening leverde 25.950 aan punten op. 

Met een totaal van 52.050 behaalden ze een podiumplek. Een prachtige bronzen medaille kregen ze om hun nek gehangen. 
Trots, want hier hebben ze keihard voor gewerkt. Op naar het NK!