Fries Kampioenschap DE te Dokkum 29-02-2020

geplaatst in: acrogym, Geen categorie | 0

Zaterdag 29 februari gingen 7 teams richting Dokkum voor de Friese kampioenschappen. 2 duo’s in de E-jeugd mochten het spits afbijten. Beide teams lieten een mooie en strakke oefening zien. In deze categorie haalden Rixt en Isa een 4e plek en werden Kristel en Bente Fries kampioen. Vervolgens gingen we door met de E- junioren duo’s. Ook hier deden 2 teams aan mee en was er wederom goud voor Roselie en Kim met een foutloze oefening. In deze categorie werden Tessa en Eline met een mooie oefening 6e. In de middag wedstrijd begonnen we met het D jeugd trio Marrit, Marleen en Anouk. Met hun strakke oefening werden zij beloond met een 1e plaats en mochten zich dan ook in hun categorie Fries kampioen noemen. Petra & Romy lieten tevens in de zelfde lijn, maar dan als duo een prachtige oefening zien en kregen ook het goud omgehangen. Het D-senioren trio Marit, Carine en Lobke maakte helaas een fout in hun oefening waardoor zei niet in aanmerking kwamen voor een podium plaats.

Met maar liefst 4 Fries kampioenen en mooie resultaten kunnen we terug kijken op een geslaagde dag!
Op naar de districtskampioenschappen die 28 maart in Sneek zullen plaats vinden.