Districtkampioenschap DE lijn

geplaatst in: acrogym | 0

Zaterdag 23 maart jl. reisden drie teams naar de organiserende vereniging te Gramsbergen. Op deze dag vond het District Kampioenschap plaats van Noord Nederland. Een E-jeugd trio, een E-senioren duo en een D-jeugd trio hadden zich geplaatst na mooie scores bij het Fries Kampioenschap. De teams hadden er zin in.

Alle drie de teams draaiden mooie oefeningen! E-senioren Yelin en Carine behaalden met 22,923 punten de 7e plaats. Nèt geen doorstroming naar de halve finale NK. Ze staan 1e reserve.

Het D-jeugd trio Elin, Kuna en Yinthe draaiden net als de vorige wedstrijden een keurige oefening. Het was dan ook schrikken voor iedereen, toen er aftrek voor een element op het scherm stond. Helaas door deze discutabele score van 21,533 geen plek in de halve finale.

Voor E-jeugd trio Kristel, Romy en Petra mooie berichten. Na een prachtige oefening   en een puntentotaal van 22,903 mochten zij het zilver omhangen! Met deze tweede plek gaan zij door naar de halve finale NK in Oss.