Brons en zilver op 2e plaatsingswedstrijd DE in Surhuisterveen

geplaatst in: acrogym, Geen categorie | 0

Zaterdag 10 februari 2024 gingen de wekkers weer vroeg af. Onze juryleden Rianne en Linda alsook de trainsters Anna en Xante vertrokken voor een dagje acro met de teams naar de Surventohal in Surhuisterveen.

De sporters de haren en make-up in de plooi; klaar voor de wedstrijddag. We begonnen de dag met de E-junioren duo’s. Voor Donkerbroek kwamen twee teams in deze categorie aan bod. Als eerste Esrah en Kim op de vloer met een prachtige oefening. Deze werd beloond met een zilveren medaille.
Daarna kwamen Seline en Benthe een mooie oefening en ze werden 5e.
Een mooie prestatie in een sterk deelnemersveld van 18 teams.

Daarna kwamen Anouk en Jade in actie. Zij zaten in de categorie D senioren. Zij behaalden de 3e plek.

In het laatste wedstrijddeel van deze dag nog twee teams aan bod voor SV Donkerbroek. Als eerste D-junior trio Julia Marleen en Yelin. Wederom schitterden ze op de vloer. Helaas door een tijdsfout gingen ze naar huis met een 4e plek.
Als laatste van de dag sluit het E-jeugd duo Roann en Lana af met hun mooie oefening en werden 8e.
Wederom een geslaagde en gezellige dag met resultaten om trots op te zijn!