Acro 30&31 januari 2016

geplaatst in: acrogym | 0

   

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

 E-instap, C-lijn & D/E-lijn

Vorige week begon het wedstrijdseizoen voor de acro met de laagste lijnen. Afgelopen weekend moest Donkerbroek weer vol aan de bak! Op zaterdag moest de E-instap in Ureterp. Hier werd flink wat eremetaal binnengehaald. Charlotte Suurd, Romy Sluymer en Veerle Daling namen goud mee naar huis met een totaal aantal punten van 25.200 bij de instappers. In dezelfde categorie werden Kristel Klooster, Lobke Klos en Renske Hulst 3e met 22.365.

Ook de C-lijners moesten hun eerste wedstrijd draaien. Zij vertrokken in alle vroegte naar het hoge noorden. In Nieuwe Pekela werd duidelijk waar nog aan gewerkt moest worden. Punten waren niet geweldig, de jury was erg streng vandaag! Nina van Roon en Elin Bergsma haalden op balans: 19.100 en op tempo 21.150. Myrte Oosterhof en Marissa Nijssen behaalden op tempo: 18.800 en op balans 16.000. Op naar de volgende wedsrijd!!

De volgende dag (zondag de 31e) werd er wederom afgereisd naar Ureterp. Verdeeld over de hele dag moesten 6 teams hun oefening laten zien. s’Morgens moesten Lisa Tamminga, Manon de Haan en Tess Offringa aan de bak bij de D junioren zij haalden een 5e plek met 23.400. Anouk de Groot, Fleur Frans en Marit Veenstra moesten er deze ochtend bij de E junioren aan geloven. Met 2 nieuwe dames in het team best spannend. Zij werden 6e met een puntentotaal van 23.300. Tevens waren Ilse D’hont, Marith Terpstra en Silvia de Boer aan de beurt, zij werden 7e met 21.750.​​​​

‘s Middags , aan het einde vd dag, moest het duo Riann Horrel en Wietske Nicolai. Deze E Junioren werden 2e na een superoefening. Punten: 24.817 In dezelfde categorie mochten Indra de Vries en Kuna Vlasma hun oefening laten zien. Zij namen brons mee naar huis met 24.184 punten. Dan is er nog 1 team, die hun eerste wedstrijd hadden. Het combinatieteam Adonis-SV Donkerbroek Marten-Lin Visser en Ties Oosterhof. Zonder tegenstanders behaalden zij een gouden medaille in de categorie herenduo E senioren. Hun uitdaging ligt in het halen van het limiet voor de Nederlandse kampioenschappen. Voor deze dag een keurige oefening met een puntentotaal van 25.234