Seizoen voorbij – Vakantie

Vrijdag 14 juni jl. was de gezamenlijke afsluiting op het sportveld. 56 kinderen hebben zich vermaakt met de 9 aanwezige spellen. Van voetbal, naar korfbal en gymnastiek spellen. Een geslaagde middag.

Vorige week waren officieel de laatste lessen en iedere groep maakte er iets gezelligs van met elkaar zoals de acro bij fam. de Groot, volleybal na de training een drankje met elkaar, de seniorenfit bij Stap ‘s in.

We hebben weer genoten van dit seizoen.  Een gezellig en sportief jaar hebben we er met elkaar van gemaakt. Bedankt hiervoor.

Een speciale dank naar alle vrijwilligers, doe ons afgelopen jaar hebben bij gestaan!

Op naar het volgende seizoen!

Nu eerst genieten van de zomervakantie! ☀️

 

De eerste lessen zullen starten vanaf maandag 26 augustus.

De acrotraining start een week eerder.