Provinciaal Kampioenschap Acro

geplaatst in: acrogym | 0

SV Donkerbroek met vijf medailles naar huis

24 februari stond het provinciale kampioenschap acrogym van de C-lijn op het programma. ‘s Middags mocht ons team Indra de Vries, Linda de Boer en Anouk de Groot hier aan deelnemen. Voor hen de eerste plaatsingswedstrijd, dus een spannend moment. Als eerste lieten zij een mooie balans oefening zien die goed was voor 23,34 punten. Ook de tempo oefening ging erg goed en met een totaal van 46,717 punten behaalden zij een mooie 2e plaats. 18 maart zullen zij de laatste plaatsing wedstrijd in Scheemda hebben en dit is ook tevens de laatste kans om zich te plaatsen voor een deelname aan de halve finale NK.

 

Op dezelfde dag waren ook vijf teams geplaatst voor het Fries Kampioenschap DE-lijn. Dit kampioenschap vond plaats in Veenwouden. Deze dag nam SV Donkerbroek 4 medailles mee naar huis:
De twee D-jeugd teams:
• Kyra Nieuwhof, Meike Tognini en Riann Horrel zilver met 24.22 punten
• Wietske Nicolaij, Marissa Nijssen en Merinthe Buurlage de bronzen medaille 23.85 punten
De twee E-jeugd teams:
• Duo Marleen vd Wolfshaar en Kuna Vlasma bronzen medaille met 22.34 punten
• Trio Lobke Klos, Romy Sluimer en Kristel Klooster tevens brons met 23.0 punten

Bij de E-junioren en een sterke competitie, waarbij het puntentotaal erg dicht bij elkaar lag, een zevende plaats voor Marith Terpstra en Rixt Schippers met 22.76 punten.