Vanuit SV Donkerbroek breed worden er acties georganiseerd, waarbij we vanuit alle disciplines een bijdrage verwachten. U kunt zichzelf inschrijven voor een actie via het inzetrooster door hier te klikken.

Wanneer je lid bent van een afdeling van een sport in Donkerbroek (bijvoorbeeld nijntje gym, kangoeroeclub, volleybal of 35 plus-voetbal) ben je automatisch ook lid van de Sport Vereniging Donkerbroek.

Binnen de SV hebben we het idee dat vele handen licht werk maken en ieder lid van de sport zijn steentje bijdraagt zodat ook alle randvoorwaardelijke zaken (administratief, bestuurlijk, financieel, coaching, training, wedstrijdaanmeldingen enz.) evenredig worden verdeeld. De vereniging draait bijna volledig op de inzet van vrijwilligers. Dit doen we om de lidmaatschapskosten zo laag mogelijk te houden en de betrokkenheid van alle leden bij de vereniging zo hoog mogelijk. Dit betekent dat er van elk lid (of zijn haar ouders bij minderjarigen) een inzet voor de vereniging wordt verwacht.