Info Online Valentijnscup Event

geplaatst in: acrogym, activiteiten, Geen categorie | 0

Graag willen we je op de hoogte brengen van onderstaande. 

Door de maatregelen kunnen er nog steeds geen trainingen plaatsvinden voor onze acrogymnasten. Zij zullen eerst weer voldoende trainingsuren moeten maken om verantwoord een wedstrijd in te kunnen gaan. 

Aangezien het de vraag is wanneer er weer binnen gesport mag gaan worden en of de sporters weer op hun niveau hebben bereikt, hebben we als projectteam met pijn in ons hart besloten om voor dit seizoen de (online) Valentijnscup te cancelen. We hadden enorm veel zin om onze eerste online Valentijnscup, een innovatief en creatieve versie, te mogen laten plaatsvinden. 

Onze dank gaat uit met name naar Robert. Hij heeft erg hard gewerkt om het online platform te realiseren. En onze dank naar de sponsoren, omdat we uiteraard zonder hen dit niet hadden kunnen ontwikkelen. 

We hopen dat de volgende versie weer fysiek kan plaatsvinden, anders hebben we dit uniek concept achter de hand.

Dank naar iedereen, die mee hebben gewerkt en zouden gaan meewerken. Staysafe en tot volgend jaar!

.